Serpentynit antygorytowy ze względu na swoją unikatową budowę pozwala również na stworzenie oryginalnej aranżacji świetlnej. W ofercie Polish Green znajdują się lampy stworzone z myślą o ciepłych, ekskluzywnych wnętrzach.

Lampy wykonujemy na zamówienie. Nasi projektanci zadbają aby w unikatowej formie stworzyć światło w Twoim domu, biurze lub innym specjalnym miejscu. Możesz liczyć na to, że drugiej takiej samej lampy nie będzie.

Niepowtarzalne, wyjątkowe i oryginalne dodatki do pomieszczeń i wszelkich wnętrz z pewnością skupią uwagę i wzbudzą zainteresowanie.

Serpentynit to skała o wyjątkowej budowie, barwie i teksturze, a co za tym idzie również wyroby z naszego zielonego kamienia są na tyle oryginalne, że nawiązują do wspaniałej karty dekoracyjnego jadeitu i nefrytu, które na całym świecie stanowią cenną i pożądaną ozdobę.

Nasz zielony kamień świetnie komponuje się z kolorowymi metalami, mosiądzem, żeliwem lub delikatnymi, wysublimowanymi dekoracjami nawiązującymi do natury.

Warto wspomnieć również o tym, że zielony kamień Polish Green, odznacza się wysoką trwałością i nie jest podatny na wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie ono pięknie dopełniało nasze wnętrza przez wiele lat!

Lampy 2
Lampy 3
Layer 2 Copy 23
Głęboka zieleń
Tlo 1024x683
Niepowtarzalna tekstura
IMG 3868a SATURATION Copy