Akcesoria

Kamienne misy

Zielone dodatki w kuchni i salonie to klasyczne piękno, które nigdy nie wychodzi z mody. Odrobina ekskluzywności, z którą kojarzy się głęboka zieleń przywodzi na myśl bogato zdobione pomieszczenia lub wnętrza urządzone w stylu glamour czy hygge. Równie dobrze wkomponuje się w minimalistyczne wnętrza urządzone w stylu industrialnym czy skandynawskim

Serpentynit antygorytowy ze względu na swoją unikatową budowę pozwala również na stworzenie oryginalnych dodatków w postaci mis, czar i miednic.

Akcesoria wykonujemy ze specjalnie wyselekcjonowanych brył o barwie głęboko zielonej i niepowtarzalnej strukturze aby w pełni oddać charakter naszego kamienia. Misy stworzone są z jednego kawałka skały i można mieć pewność, że drugiej takiej samej nie znajdziemy.

Niepowtarzalne, wyjątkowe i oryginalne dodatki do pomieszczeń i wszelkich wnętrz z pewnością skupią uwagę i wzbudzą zainteresowanie.

Serpentynit to skała o wyjątkowej budowie, barwie i teksturze, a co za tym idzie również wyroby z naszego zielonego kamienia są na tyle oryginalne, że nawiązują do wspaniałej karty dekoracyjnego jadeitu i nefrytu, które na całym świecie stanowią cenną i pożądaną ozdobę.

Warto wspomnieć również o tym, że zielony kamień Polish Green, odznacza się wysoką trwałością i nie jest podatny na wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie ono pięknie dopełniało nasze wnętrza przez wiele lat!

Misa1 1 E1579593370533 819x1024
Misy Kamienne 2
Layer 2 Copy 31
Inspiration Wooden Ceiling Wooden Ceiling Wooden Ceiling Medallion Wooden Ceiling Fans Wooden Ceiling Ark Wooden Ceiling