Akcesoria

Rzeźby

Na specjalne zamówienie

W ofercie Polish Green znajdują się również wyjątkowe rzeźby. Lokalni rzemieślnicy z pasją i ogromnym zaangażowaniem poddają surowiec precyzyjnej obróbce aby nadać serpentynitowi antygorytowemu szlachetności.

Niepowtarzalne, wyjątkowe i oryginalne kamienne rzeźby, które głębią koloru i finezyjnym kształtem przyozdobią nowowczesne i tradycyjne wnętrza.

Nasi lokalni rzemieślnicy potrafią z niemal każdej bryły wydobyć jej prawdziwy charakter. Serpentynit antygorytowy to silnie przeobrażona skała, dlatego ma tak fantastyczną teksturę.

Na specjalne zamówienie wykonujemy również rzeźby z tablicami, które mogą upamiętnić ważne wydarzenia, okazje czy jubileusze. Rzeźby wykonujemy z wybranych brył, których wielkość mogą Państwo wybrać.

Serpentynit to skała o wyjątkowej budowie, barwie i teksturze, a co za tym idzie również wyroby z naszego zielonego kamienia są na tyle oryginalne, że nawiązują do wspaniałej karty dekoracyjnego jadeitu i nefrytu, które na całym świecie stanowią cenną ozdobę.

Warto wspomnieć również o tym, że zielony kamień Polish Green, odznacza się wysoką trwałością i nie jest podatny na wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie ono pięknie dopełniało nasz ogród przez wiele lat!

RZEZBY 3
RZEZBY 4
RZEZBY 2
RZEZBY 5
SZACHY
RZEZBY 6