Akcesoria

Kamienna umywalka

Na specjalne zamówienie

W ofercie Polish Green znajdują się również kamienne umywalki, które wytwarzamy z brył o odpowiedniej barwie i strukturze. Jednolita budowa brył pozwala nam przygotować umywalki o wielkości dostosowanej do Państwa potrzeb.

Zieleń w łazienkach może nadać, podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach ekskluzywności i charakteru. Nawiązują do najmodniejszych stylów w aranżacji i pasują do niemal każdej glazury i armatury łazienkowej.

Umywalki wykonujemy na zamówienie. Nasi projektanci zadbają aby w unikatowej formie stworzyć niepowtarzalną atmosferę w Twoim domu, biurze lub innym specjalnym miejscu. Możesz liczyć na to, że drugiej takiej samej umywalki nie będzie.

Serpentynit to skała o wyjątkowej budowie, barwie i teksturze, a co za tym idzie również wyroby z naszego zielonego kamienia są na tyle oryginalne, że nawiązują do wspaniałej karty dekoracyjnego jadeitu i nefrytu, które na całym świecie stanowią cenną i pożądaną ozdobę.

Warto wspomnieć również o tym, że zielony kamień Polish Green, odznacza się wysoką trwałością i nie jest podatny na wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie ono pięknie dopełniało nasze wnętrza przez wiele lat!

UMYWALKA 2
UMYWALKA 5
UMYWALKA 4
Layer 2 Copy 31
IMG 3842 2a
UMYWALKA 3