Akcesoria

Kamienne zegary

W ofercie Polish Green znajdują się również wyjątkowe zegary. Wykonane z polerowanych elementów lub dzikich, naturalnych brył świetnie wkomponowują się w aranżacje biurowe, salonowe i domowe. Doskonałe uzupełnienie wystroju bibliotek, sal kominkowych lub miejsc relaksu.

Zielony kamień z Nasławic, na którym czas odcisnął niepodważalne piętno nadając mu charakter i niepowtarzalną strukturę oraz kształtując złoże skał o charakterystycznym rysunku. Dzięki setkom milionów lat możemy teraz cieszyć się z każdej minuty odliczanej na wyjątkom zegarze.

Zieleń serpentynitowa nie traci swojego uroku z biegiem lat.

Serpentynit to skała o wyjątkowej budowie, barwie i teksturze, a co za tym idzie również wyroby z naszego zielonego kamienia nawiązują do wspaniałej karty dekoracyjnego jadeitu i nefrytu, które na całym świecie stanowią cenną ozdobę. Kamienne zegary Polish Green na pewno ozdobią niejedno wnętrze.

Zegary przygotowujemy na specjalne zamówienie z pomocą lokalnych rzemieślników.

Warto wspomnieć również o tym, że zielony kamień Polish Green, odznacza się wysoką trwałością i nie jest podatny na wpływ niekorzystnych czynników zewnętrznych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie cieszył oko przez wiele lat!

Zegar 2
Zegar3 1024x683
Zegar 5
Zegar 3
Layer 2 Copy 17
Zegar 4
Layer 2 Copy 23

Akcesoria

Sprawdź: Galeria inspiracji

Nasławicki kruszec można wykorzystać m.in. do wytwarzania codziennych przedmiotów użytkowych oraz ozdobnych. Zegary charakteryzujące się intensywną zielenią z pewnością odmierzają czas w harmonii.

Vector Smart Object