Architektura ogrodowa
Kamień do gabionów

GREEN GABION 100/140

Gabion 1024x576

W ofercie Polish Green znajduje się także kruszywo łamane wyprodukowane z zielonego kamienia w przeznaczone do stawiania gabionowych konstrukcji. Materiał za sprawą kompozytowej budowy oraz pięknego ubarwienia, utrzymanego w wielu odcieniach zieleni, jest niezwykle dekoracyjny, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do wielu projektów aranżacji ogrodowych, których gabion stać się może dopasowanym tłem lub ważnym elementem ogólnego wizerunku.

Kamień GREEN GABION świetnie wkomponuje się w większość aranżacji ogrodowych. Stawianie płotów, ław, murów w postaci gabionowych płotów będzie z pewnością ciekawym zwieńczeniem projektu.

Nasławicki kamień posiada szerokie zastosowanie, jednak ze względu na wyjątkowe ubarwienie oraz specyficzną reakcję na wilgoć, często stosowany jest do budowy oczek wodnych. W zetknięciu z wodą, przybiera jeszcze intensywniejszą, zieloną barwę, mieniącą się w różnymi odcieniami seledynu, szmaragdu i grafitu.

Jego wyjątkowe ubarwienie doskonale współgra z zielenią trawnika oraz wielobarwnymi roślinami, kreując wyjątkowy krajobraz na terenie działki. Warto wspomnieć również o tym, że zielone kruszywo łamane Polish Green, odznacza się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, takimi jak wyjątkowa trwałość i niepodatność na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie ono pięknie dopełniało nasz ogród przez wiele lat!

Kamień GREEN GABION 100/140 zawiera bryłki o średnicy od 100 do 140 mm. Świetnie sprawdzą się do większości gabionowych siatek o większych oczkach i prześwitach. Kamień tej frakcji nadaje się również do umacniania skarp, nasypów. Chętnie pomożemy przy zamówieniach koszy gabionowych. Nasi partnerzy przygotują dla Państwa elementy w określonych wymiarach i kształtach.


Inne produkty w tej kategorii:

Layer 2 Copy 23

Architektura ogrodowa

Sprawdź: Galeria inspiracji

Vector Smart Object