Architektura ogrodowa Kamienne meble ogrodowe

Ławy kamienne

Na specjalne zamówienie

W ofercie Polish Green znajdują ławy i stoły w całości wykonane z zielonego kamienia. Dzikie, nieregularne i grube blaty świetne nadają się na siedziska.

Nadają odpowiedniej surowości a jednocześnie są eleganckie i estetyczne. Wykorzystanie lekko ciosanych brył w podstawach ław, pokazuej nam jak wielkie mamy mozliwości przy projektowaniu ogrodowych mebli.

Materiał za sprawą kompozytowej budowy oraz pięknego ubarwienia, utrzymanego w wielu odcieniach zieleni, jest niezwykle dekoracyjny, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do wielu projektów aranżacji ogrodowych, których stać się może dopasowanym tłem lub ważnym elementem ogólnego wizerunku.

W odpowiednim miejscu i przy pasującym wysokością stole możemy zaranżować świetną przestrzeń do relaksu i wspólnych posiłków na świeżym powietrzu.

Nasławicki kamień w zetknięciu z wodą, przybiera jeszcze intensywniejszą, zieloną barwę, mieniącą się w różnymi odcieniami seledynu, szmaragdu i grafitu.

Jego wyjątkowe ubarwienie doskonale współgra z zielenią trawnika oraz wielobarwnymi roślinami, kreując wyjątkowy krajobraz na terenie działki. Warto wspomnieć również o tym, że zielony kamień Polish Green, odznacza się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, takimi jak wyjątkowa trwałość i niepodatność na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie ono pięknie dopełniało nasz ogród przez wiele lat!

Ławy możesz zamówić bezpośrednio u nas. Dobierzemy odpowiednie dla Twoich potrzeb wysokość podstawy i wielkość blatu

Unikalność i niepowtarzalność gwarantowana!

Lawa2 1024x576
Stol 1024x576
IMG 6352 1024x682
Stol 1024x1024
IMG 3681a
Layer 2 Copy 100

Architektura ogrodowa

Sprawdź: Galeria inspiracji

Vector Smart Object