Architektura ogrodowa

Otoczaki GREEN DREAM 60/150

W ofercie Polish Green znajdują się również zielone otoczaki GREEN DREAM w 5 różnych wielkościach poszczególnych kamieni. Materiał za sprawą kompozytowej budowy oraz pięknego ubarwienia, utrzymanego w wielu odcieniach zieleni, jest niezwykle dekoracyjny, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do wielu projektów aranżacji ogrodowych, których otoczaki mogą stać się dopasowanym tłem lub ważnym elementem ogólnego wizerunku.

Otoczaki GREEN DREAM świetnie komponują się jako duże połacie, uzupełnienie rabatek, elementy skalników, małe ogrodzenia, kamienie ozdobne a nawet jako uzupełnienie gabionowych konstrukcji. Otoczaki z pewnością dodadzą uroku większości ogrodowych aranżacji.

Nasławicki kamień posiada szerokie zastosowanie, jednak ze względu na wyjątkowe ubarwienie oraz specyficzną reakcję na wilgoć, często stosowany jest do budowy oczek wodnych. W zetknięciu z wodą, przybiera jeszcze intensywniejszą, zieloną barwę, mieniącą się w różnymi odcieniami seledynu, szmaragdu i grafitu.

Otoczaki charakteryzują się obłym kształtem, nie posiadają ostrych krawędzi dzięki czemu są odporniejsze na zabrudzenia i gromadzenie na powierzchni np. suchych liści czy igieł. Nasze otoczaki powstają w sposób mechaniczny.

Otoczaki GREEN DREAM to jedyne w Polsce rodzime zielone kamienie ozdobne w tej postaci!

Warto wspomnieć również o tym, że zielone kruszywo łamane Polish Green, odznacza się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, takimi jak wyjątkowa trwałość i niepodatność na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych, dzięki czemu będzie ono pięknie dopełniało nasz ogród przez wiele lat!

Otoczaki GREEN DREAM 60/150 to frakcja, która zawiera bryłki o średnicy od 60 do 150 mm – największe w ofercie.

Inne produkty w tej kategorii:

Layer 2 Copy 23

Architektura ogrodowa

Sprawdź: Galeria inspiracji

Vector Smart Object