Architektura ogrodowa

Grys GREEN GRAVEL 11/16

W ofercie Polish Green znajduje się także drobne kruszywo łamane wyprodukowane z zielonego kamienia w postaci grysu przeznaczonego do ogrodów i terenów zielonych. Materiał za sprawą kompozytowej budowy oraz pięknego ubarwienia, utrzymanego w wielu odcieniach zieleni, jest niezwykle dekoracyjny, dzięki czemu z łatwością można dopasować go do wielu projektów aranżacji ogrodowych.

Nasławicki Grys GREEN GRAVEL posiada szerokie zastosowanie, jednak ze względu na wyjątkowe ubarwienie oraz specyficzną reakcję na wilgoć, często stosowany jest do budowy oczek wodnych. W zetknięciu z wodą, przybiera jeszcze intensywniejszą, zieloną barwę.

Grys GREEN GRAVEL polecany jest także jako materiał do uzupełniania ścieżek ogrodowych w okolicy drzew, czyli tam, gdzie występuje duże prawdopodobieństwo opadów liści oraz igieł – ze względu na swój kolor nie wymaga częstego oczyszczania.

Jego wyjątkowe ubarwienie doskonale współgra z zielenią trawnika oraz wielobarwnymi roślinami, kreując wyjątkowy krajobraz na terenie działki. Warto wspomnieć również o tym, że zielone kruszywo łamane Polish Green, odznacza się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi, takimi jak wyjątkowa trwałość i niepodatność na wpływ niekorzystnych warunków pogodowych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będzie ono pięknie dopełniało nasz ogród przez wiele lat!

Grys GREEN GRAVEL 11/16 o frakcji ziaren o średnicy od 11 do 16 mm świetnie sprawdza się jako powierzchnia pod szpalerem roślin, w towarzystwie krzewów, traw ozdobnych.

Grys GREEN GRAVEL 11/16 świetnie się prezentuje w towarzystwie brył GREEN BOULDER, z którymi razem tworzą dominujące elementy aranżacji. Często jest też używano na ścieżki, skalniaki oraz do obiektów wodnej architektury ogrodowej.

Inne produkty w tej kategorii:

Architektura ogrodowa

Sprawdź: Galeria inspiracji